Nejhorší ze sociálních sítí...

29. září 2013 v 14:56 | Everen |  Articles
No... this is your views to me...

Možná to není tak úplně ničení, ale určitý vliv na náš reálný život sociální sítě mají.
Může mezi ně patři Facebook, Skype, ICQ, Twitter, možná i Ask, ale taky mnohé další. Většinou nám záleží na tom, jak vypadáme na fotkách, které přidáváme, jak stylově na těchto sítích působíme. Je to ale opravdu důležité?

Neznámí známí

Dobrým a nejtypičtějším příkladem sociálních sítí je samozřejmě Facebook. Ten kdo ho nemá, jako by nežil.
"Kolik profilů máš, tolikrát jsi člověkem"
Facebook máme na světě hlavně proto, abychom mohli být se svými přáteli kdekoliv a kdykoliv. Často si přidáváme lidi, které třeba ani neznáme. To ale ještě není tak hrozné, protože se tím dají navázat nová přátelství, ale není třeba 1700 přátel tak tochu rozežranost? To potom už pak nejde ani o navázání vztahů, ale o jistém typu předvádění se. Holky si přidávájí hezké kluky, které tam mají jenom kvůli tomu, aby byli zajímavé, apod. . Bohužel tím se ztrácí počáteční efekt facebooku. Když potom máte v chatu on-line xxx přátel, lehce se mezi nimi ztratí ti opravdoví a ti, které máme jenom pro okrasu. A není takové zanedbávání potom škoda?

Můžu si tě dát do vztahu?

"On ji má ve vztahu na fb... slyšela jsi to?"
Slyšela, a kolikrát. Láska je strašně krásná věc, protože dává dohromady lidi, kteří jsou buď stejní nebo úplně jiní. Když si někdo někoho dá do vztahu na fb, všichni si to přečtou a někteří jim to přejou, jiní třeba závidí. Ale je opravdu vždycky co závidět? Bohužel jsem zažila i případy, kdy dva spolu chodili, měli to i na fb, ale reálně se ani nepozdravili. Jako by se ani neznali. A tak se sama sebe ptám, jestli je vztah na facebooku vždycky tak směrodatný. Nechci působit jako někdo, kdo pluje na fb samé špatnsti, protože většinou za to fb němůže... to lidé. Vždycky si tedy musíme uvědomit, jestli je to opravdu láska, ktrá spojuje lidské životy kouzelným naprosto úžasným citem, nebo vztah přes sociální síť, který má s láskou společný jen počet písmenek.

"To se mi líbí"... ale chtělo by to "To se mi nelíbí"

...mno... Mnohdy by to nejspíš mnohem lepší a trefnější než samé "lajkování".
"Ten pocit, kdyby na mě spadl asteroid..."
Sdílení každého pocitu, který vás napadne, čekání, kolika lidem se to bude líbit a kdo všechno to okomentuje vetším počtem pusinkovacích smajlků. Kolik z nás to zná, a kolik taky dělá.

Vušpulit rty a pozor, fotím se v zrcadle!

"...krásná!!! Jaká ňuňatá... :333 :**"
Někdy se opravdu bojím, že asi spadnu smíchy ze židle. Nemluvím teď o všech, ale doslovné předhánění, kdo je jak sexy, kdo na své fotce víc našpulí rty či vykulí oči je někdy opravdu zajímavé. Některé experty ani nenapadne někdy si své "fotící" zrcadlo vyleštit, ať na něm všichni ostatní nvidí jejich každý otisk pstu. Upřímný úsměv a normální pohled už je potom spíše něco jako ...

Tolik zpráv! Reálně spolu ani nepromluví...

 _"konečně doma ze školy... jak jsi se dneska měla??? :33"
-"celý den jsi se mnou ve třídě... proč si se nezeptala tam?? -_-"
Ano,je celkem pochopitelné, že za těch pár minut, co se lidé mezi školou a domovem nevidí, se většinou stane strašně moc věcí, ale není lepší si o tom popovídat někde jinde než u počítače? Stěžujeme si, že ve škole jen nudně sedíme, ale co asi jiného děláme doma u počítače... Být Vámi, zajdu si raději ven, a užívám si ten "reálný pokec", který je určitě mnohem zajímavější, než x hodinové hledění do zářící obrazovky a netrpělivé čekání, než vám váš přítel odepíše. Volný čas jde strávit i mnohem lépe ;) .
__________________________________________________________________________________________________________
Ale ani já se nemůžu považovat za nenakaženou "internetostí", ale snažím se to nepřehánět... Tímto článkem nechci nijak urážet jakoukoli sociální síť, jenom vyjadřuju jakýsi svůj pocit z těchto věcí... Jsem ale ráda za lidi, kteří SS využívají k jejich původním účelům...
Nebo ne?? Je to jenom můj pocit?
Tento článek je už starší, ale k jeho zveřejnění jsem se dostala až teď... Vaše All-No
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama