Welcome to my new blog!

1. července 2013 v 13:59 | All-No
Zdržím se oficialit kvůli vašemu vlastnímu zájmu...

Založila jsem si již dva blogy, bohužel nevydržely a já se rozhodla zkusit to do třetice všeho dobrého... Pro vlastní bezpečnost nenpíšu na jaké byly adrese :3.
Jako úplně obyčejný člověk žiju v jednom pěkném domečku v České republice, a snažím se přežívat každodenní útrapy života. Vzhledem k zajímavému žití, které vedu, bych asi nejspíš měla psát deníček, jenže bohužel nemám v povaze takovouto zdílnost, která by mi pomáhala psát o mých každodenních útrapách, starostech, ale i radostech mého už ani ne tak stereotypního života, který vedu už nějaký ten pátek.
No, a tak se dostáváme k hlavní věci tohoto nudného zahajovacího článku, že blog zaměřím na mé focení všeho možného i nemožného, vytváření grafiky, psání témat týdne, sem tam i něco vytvořím či namaluji a možné bych se časem dostala i k psaní jistého typu anonymního deníčku. Je zbytečné si dělat naděje - pochopili by jste jenom pokud by jste mě osobně poznali.
Mám *fejzbůk*, *skajp* a zásadně odmítám vytvořit si ask.fm. Můžete mě najít i pod různými přezdívkami na různých hrách či servrech.
Grafičím v Gimpu, ve kterém jako bych to tom dlouhém čase, kdy ho šťastně používám, pořád něco měnilo. Miluju hudbu, proto už nějakou dobu tančím zpívám a 6. rokem hraju na klavír. Jediné co zatím kolísá je má oblíbená hudební skupina, která se den ode dne mění v závislosti na náladě. Nejspíš je asi pravda, že miluju punk rock a alternative rock.
Myslím, že ze základního pohledu je to všechno. Nebylo by špatné ještě vzpomenout, že *češtin být můj kobilec*... Gratuluju těm co to pochopili :DD, ale všem co to nepochopili snad jen řeknu, že se předem omlouvám za pravopisné chyby i překlepy, které v rychlosti dělám a pozdě si jich všimnu...

Přeju příjemné počtení i jakési pochopení, pokud se vám články nebudou líbit.

Vaše AllNo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikol* Nikol* | Web | 1. července 2013 v 14:14 | Reagovat

přeji hodně štěstí s blogem :)

2 Everen Everen | 1. července 2013 v 14:40 | Reagovat

[1]: jééj... díky :)) asi ho budu potřebovat ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama