...nice blue eyes...

17. července 2013 v 11:25 | Everen
První článek do rubriky Kreativ...

Poslední dobou mě strašně baví kreslit či malovat lidské oči. Bohužel sama nemůžu posoudit, jestli to vypadá opravdu jako oko, nebo spíš nějaká hnědo-modrý flek,a tak bych se s Vámi ráda podělila o mou již celkem starou školní "malbu" temperama. Mělo by na ní být lidské oko, povedenost ale posuďte sami :)) :
Ty řasy jsou trochu nepravidelné a dole se trochu rozmázly. Byla to nejlepší výtvarka, kterou jsem zatím měla (pokud zrovna nepočítám rozmísťování kamenů kole školy XD ).

Význam modrých očí...

Lidé s modrýma očima obvykle nebývají v životě ti nejúspěšnější. Tito lidé se příliš nezabývají svou kariérou a většinou jsou hodně citliví.
Lidé s modrýma očima bývají často romantičtí a silně citově založení. V mezních situacích se spoléhají mnohem více na intuici než na logiku a jednají spíše impulzivně než uváženě a promyšleně. Nejsou ani příliš kritičtí a nemají rádi rozebírání věcí do hloubky.
Obecně jsou modroocí lidé hodně citově založení a plaší. Příliš se neprojevují vůči svému okolí. Lze říci, že nejsou moc společenští a těžko navazují a udržují vztahy s lidmi ze svého okolí.
Jakmile si však jednou zvyknou na okolní společnost, stanou se vřelejšími. Přesto ale nejsou schopni navázat dlouhodobé přátelství. Rodina a láska jsou pro ně velmi důležité a v této oblasti je v žádném případě nelze považovat za povrchní.
(zde jsem to našla)
No, tak nevím, jestli se to na mě tak úplně hodí, ale některé body jsou pravdivé... Co vy?
Ev :33
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama